Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Porównaj ubezpieczenia na życie
Teraz w łatwy i prosty sposób możesz porównać ubezpieczenia na życie. Bez wychodzenia z domu, bezpłatnie i poświęcając tej czynności zaledwie 10 minut. Ubezpieczenie na życie to niezbędne zabezpieczenie przyszłości swojej i rodziny. Wypełnij ankietę, określ potrzeby, otrzymaj dopasowane oferty ubezpieczeniowe.
Porównaj »
Ranking ubezpieczeń na życie
Sprawdź, który produkt znalazł się na szczycie aktualnego Rankingu ubezpieczeń na życie. Zobacz jakie ubezpieczenie na życie zdobyło laury za solidność, przystępność i wiarygodność. Ale pamiętaj - najlepsze ubezpieczenie na życie to takie, które jest dopasowane do Twoich i rodzinnych potrzeb.
Zobacz ranking »
Ubezpieczenie na życie - FAQ
Nasze poradniki pomogą Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie. Dowiedz się czym jest polisa na życie, jak można ją zawrzeć i na co zwrócić baczną uwagę przy jej podpisywaniu. Skorzystaj z kilku uniwersalnych rad, dzięki którym ubezpieczenie na życie będzie Ci służyć tak pewnie, jak oczekujesz.
Czytaj poradniki »

ING - Ochrona+

Porównaj oferty »Ubezpieczenie na życie: ING - Ochrona+
Umowa ubezpieczenia

Ubezpieczenie ING Życie – Ochrona + adresowane jest do osób w wieku 18-70 lat. Umowę ubezpieczenia zawrzeć można na okres od 5 do 30 lat. Polisa obowiązuje aż do ukończenia przez ubezpieczonego 75. roku życia. Opłacanie składek nie może zostać zawieszone.

O ING Życie

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA działa w Polsce od 1994 roku. Obecnie jest jednym z czołowych ubezpieczycieli na rynku ubezpieczeń. Oferuje swoje produkty w sieci placówek rozmieszczonych na terenie całej Polski, obsługiwanych przez ponad 2 tys. starannie przygotowanych i wyszkolonych doradców ubezpieczeniowo-finansowych.

Źródło: ING Życie
Porównaj oferty »« Powrót do rankingu